Fine Food w Makro

Fine Food w Makro

Marki dostępne tylko w Makro Cash and Carry cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. Stanowią starannie wyselekcjonowany asortyment dla sklepów lub dla firm gastronomicznych. Fine Food to cztery grupy asortymentowe produktów spożywczych i przemysłowych. Makro Cash and Carry to szeroki asortyment artykułów przemysłowych oraz spożywczych najlepszych producentów krajowych oraz zagranicznych.Galeria

fine food

Foto: www.makro.pl

produkty

Foto: dietline.pl

Ale oferta Makro to również marki, które są dystrybuowane jedynie w tej sieci handlowej. Jedną z takich linii jest Fine Food, czyli produkty bardzo dobrej jakości dostępne w czterech grupach asortymentowych. Jeśli chodzi o artykuły spożywcze Fine Food to nabiał, wędliny oraz słodycze, natomiast produkty chemiczne to linia Fine Dreaming. W ramach asortymentu spożywczego klienci mogą kupić słodkie i słone przekąski, napoje, produkty mrożone oraz konserwy z logo Fine Food.

Na uwagę zasługuje również linia Fine Food…

Na uwagę zasługuje również linia Fine Food Bio, która obejmuje produkty które pochodzą tylko i wyłącznie z upraw i hodowli certyfikowanych. Dziś, kiedy coraz więcej osób przywiązuje wagę do zdrowego odżywiania, chce wiedzieć skąd pochodzą produkty, które są podstawą posiłków, marka Fine Food Bio cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Eleganckie i wyrafinowane produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów to linie Fine Food Finestro.

Artykuły tej marki to wysoka jakość oraz estetyka opakowań. Linia Fine Dreaming to oferta artykułów chemicznych oraz kosmetyków, która cieszy się zaufaniem wielu klientów.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>